Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Загальна мобілізація триває

Загальна мобілізація триває

Так, Указом Президента України термін проведення мобілізації було продовжено на 90 діб з 25 травня. Загалом протягом трьох місяців вже проведеної мобілізації людських і транспортних ресурсів з Полтавщини для потреб ЗСУ було мобілізовано десятки тисяч військовозобов’язаних та сотні одиниць транспортних засобів. Вилучення та примусове відчуження транспортних засобів проходить відповідно до вимог чинного законодавства у рамках виконання військово-транспортного обов’язку.

Згідно Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», військово-транспортний обов’язок установлюється з метою задоволення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань на особливий період транспортними засобами і технікою і поширюється на центральні та місцеві органи виконавчої влади, інші державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи і організації, у тому числі на залізниці, порти, пристані, аеропорти, нафтобази, автозаправні станції дорожнього господарства та інші підприємства, установи і організації, які забезпечують експлуатацію транспортних засобів, а також на громадян – власників транспортних засобів.

Неважко зрозуміти, що невиконання військово-транспортного обов’язку призводить до зниження боєздатності підрозділів, які можуть отримати техніку із запізненням та не в повному обсязі. Звісно ж небоєздатний підрозділ не зможе виконати поставлене завдання – не звільнить визначений населений пункт чи не захистить українські землі від російського вторгнення. В умовах тотального спротиву українського суспільства російському нападу невиконання підприємствами чи громадянами військово-транспортного обов’язку є неприпустимим!

Залишити відповідь