Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89

Військово-патріотичне виховання – пріоритетна складова патріотичного виховання молоді.

Саме військово-патріотичне виховання повинне формувати у молодої особи готовність до захисту Вітчизни, розвивати бажання здобувати військові професії та проходити службу в Збройних Силах України. Його зміст визначається національними інтересами України і покликаний забезпечити активну участь громадян у збереженні її безпеки від зовнішньої загрози. Основи військово-патріотичного виховання закладаються в навчальних закладах, на уроках “Захист України”.

Військово-патріотичне виховання молоді проводиться з метою формування у молоді високих морально-патріотичних і психологічних якостей, необхідних для військової служби, прищеплення їм почуття особистої відповідальності за захист Батьківщини.

Надзвичайно важливий внесок у військово-патріотичне виховання молоді вносять представники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Саме їх запрошують для проведення уроків мужності, пам’ятних заходів, тощо.
Саме вони організовують проведення єдиних стрілецьких днів, видачі навчальної зброї для навчальних закладів та багато іншого.

Для зручності доступу до інформації на військову тематику у Полтаському обласному ТЦК та СП створено електронну бібліотеку: