Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89

Основні напрямки викладання предмету «Захист України» визначені відповідним Рівнем стандарту, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 23.10.2017 № 1407.
Відповідно до нього метою предмету є формування в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту України та дій в умовах надзвичайних ситуацій, а також системного уявлення про військово-патріотичне виховання як складову частину національно-патріотичного виховання.


Підготовка учня 10-11 класу повинна бути максимально наближена до підготовки солдата в Збройних Силах України, щоб після закінчення навчального закладу швидко адаптуватися до військового середовища уже володіючи первинними військово-прикладними навиками.


Тому керівництво Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки прийняло рішення узагальнити та створити військово-шкільну бібліотеку з посібників, методичних рекомендацій та настанов відповідно до яких у Збройних Силах України проходить підготовка військовослужбовців. Представлені матеріали розроблені з урахування бойового досвіду отриманого під час відбиття збройної агресії Російської федерації.