Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89

Служба у військовому резерві за контрактом має наступні переваги:

1. Одяг, обладнання та екіпірування резервістів

Військова форма одягу, предмети особистого екіпірування резервістів аналогічні передбаченим для військовослужбовців.

2. Підготовка резервістів

Резервіст проходить підготовку у своєму підрозділі на посаді згідно з контрактом та залучається до участі в усіх заходах бойового злагодження (бойові стрільби, тактичні навчання і тому подібне).

3. Фінансове забезпечення

Резервістам щорічно виплачується грошова винагорода у відповідності із військовим званням за результатами виконання програми підготовки. Також резервістам відшкодовують компенсацію за проїзд до місця проходження зборів та у зворотному напрямку і здійснюють виплату добового забезпечення (відповідно до військових звань). Під час проходження служби резервісту гарантується відповідні соціальні гарантії, можливість кар’єрного зростання по службі і отримання чергових військових звань. Законом України “Про військовий обов’язок і військову службу” впорядковано грошові виплати резервістам за період виконання служби у військовому резерві (із розрахунку до двох мінімальних прожиткових мінімумів на місяць). Служба в резерві це чудова можливість одночасно будувати цивільну та військову кар’єру.

Соціальні гарантії резервістів

Для збереження в Збройних Силах України максимальної кількості підготовлених резервістів створено досить привабливі умови служби. Зокрема резервісти забезпечуються соціальним пакетом, аналогічним тому, який мають військовослужбовці за контрактом. У тому числі:
– грошове забезпечення на рівні військовослужбовців за період зборів, навчань, тощо;
– безкоштовне медичне забезпечення резервістів у військово-медичних установах;
– пільгове отримання вищої освіти;
– врахування служби в резерві при обчисленні пенсії, тощо.

Крім цього, громадяни, які проходять службу у військовому резерві, не підлягають призову на строкову військову службу, а робоче місце зберігається на весь період виконання обов’язків служби у військовому резерві.

З питань проходження служби у військовому резерві Ви можете звернутися до найближчого територіального центру комплектування та соціальної підтримки або до командування військової частини, якщо Ви вже резервіст оперативного резерву.