Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Відрито меморіальну дошку Олексію Педоричу та Івану Романенку – захисникам, які загинули за Україну

Відрито меморіальну дошку Олексію Педоричу та Івану Романенку – захисникам, які загинули за Україну

Пам’ятну дошку полеглим воїнам відкрили на фасаді Гаркушинської гімназії. Герої в складі 72 окремої механізованої бригади Чорних Запорожців виконували завдання в Донецькій області. 2 жовтня 2022 року воїни загинули.

Щоб вшанувати пам’ять земляків і назавжди залишити славу про них на будівлі Гаркушинської гімназії 29 грудня відкрили меморіальну дошку. Також рішенням сесії Миргородської міської ради Івану Романенку та Олексію Педоричу присвоєно звання “Почесний громадянин Миргородської міської територіальної громади”. Відповідні відзнаки секретар Миргородської міської ради Олександр Гуржій передав рідним воїнів. Перед учасниками заходу виступили начальник групи морально-психологічного забезпечення Миргородського РТЦК та СП капітан Богдан Зубченко, однокласники, друзі загиблих воїнів.

Кожного дня ми повинні пам’ятати про ту високу ціну яку платить наш народ за свою свободу за своє завтра. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять всіх загиблих військовослужбовців, що віддали своє життя за Україну.