Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
У Миргороді батькам Олега Явтушенка передали орден загиблого сина

У Миргороді батькам Олега Явтушенка передали орден загиблого сина

Сьогодні представник Миргородського районного ТЦК та СП капітан Богдан Зубченко спільно з головою Миргородської районної військової адміністрації передали батькам Олега Олександровича Явтушенка орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Олег Олександрович народився та проживав у селі Михайлівка (нині Гоголівська територіальна громада Миргородського району). Навчався у Кременчуцькому ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою. Військову освіту здобув у Національній академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного. З 2019 року брав участь у захисті України в зоні проведення ООС.

З початком повномасштабного російського вторгнення в Україну перебував на передовій. Старший лейтенант Явтушенко Олег Олександрович загинув 12 березня 2022 року поблизу села Новоолександрівка на Луганщині. Захищав Батьківщину на посаді заступника командира батальйону бригади імені короля Данила.

Згідно Указу Президента України №323/2022 від 8 травня 2022 року старшого лейтенанта Олега Олександровича Явтушенка нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким українського захисника