Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
На Полтавщині провели в останню путь захисників України

На Полтавщині провели в останню путь захисників України

Сьогодні, 10 червня, біля Свято-Успенського собору у Полтаві попрощалися з трьома військовослужбовцями, які загинули в боях з російськими окупантами. Віддати останню шану українським героям прийшли рідні, друзі, колеги, бойові побратими загиблих та мешканці міста. Панахиду провели архієпископ Харківський і Полтавський Високопреосвященний Афанасій та архієпископ Полтавський і Кременчуцький Владика Федір.

Солдат Пістряк Микола Григорович та солдат Чередник Сергій Миколайович загинули 27 травня у результаті мінометного обстрілу поблизу Красногорівки Донецької області. Солдат Богданчик Вячеслав Валерійович загинув у результаті бойового зіткнення з ворогом неподалік села Миколаївка, що на Донеччині.

Разом з тим у Гадяцькій громаді попрощалися з молодшим сержантом Ляшем Романом Васильовичем, який 1 червня у результаті вогневого зіткнення поруч з Миколаївкою отримав поранення несумісні з життям. У Лохвицькій громаді повели в останню путь солдата Зінченка Максима Юрійовича, а на Гадяччині прощалися з солдатом Потапенком Віталієм Анатолійовичем. Обидва військових загинули у результаті артилерійського обстрілу поруч з селом Званівка на Донеччині.

Поховали полеглих військовослужбовців з усіма військовими почестями в громадах за місцями проживання. Приносимо щирі співчуття рідним і близьким полеглих воїнів. Вічна пам’ять захисникам України.

Залишити відповідь