Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Представники вищих військових навчальних закладів зустрілися зі школярами Полтавщини

Представники вищих військових навчальних закладів зустрілися зі школярами Полтавщини

Протягом тижня у області проведено ряд інформаційно-роз’яснювальних заходів стосовно вступу до навчальних закладів Міністерства оборони України.

Так 19 грудня представник Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ» майор Володимир Сінько зустрівся з учнями Наукового ліцею №3 Полтавської міської ради. В зустрічі взяв участь також представник Полтавського об’єднаного міського ТЦК та СП. Володимир Сінько детально розповів про умови вступу, терміни проведення вступних іспитів, особливості різних військових спеціальностей та переваги навчання у вищих військових навчальних закладах загалом.

20 грудня подібна зустріч відбулася з учнями Мачухівського навчально-виховного комплексу Полтавського району.

21 грудня пройшла онлайн відеоконференція «Професійна орієнтація молоді» для майбутніх абітурієнтів вищих військових навчальних закладів. Вона пройшла на базі та із залученням представників Полтавського обласного ТЦК та СП. У якості слухачів виступили ліцеїсти Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Про переваги навчання у вищих військових навчальних закладах їм розповідали представники різних ВВНЗ. Так від військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ» виступив майор Володимир Сінько. Про Військовий коледж сержантського складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба розповів підполковник Андрій Гризозубов. А про навчання на відділенні військової підготовки фахового коледжу морського транспорту Національного університету «Одеська морська академія» розповів капітан другого ранку Микола Фіалковський.

22 грудня, представник Військового інституту танкових військ майор Володимир Сінько спільно з представником Лубенського районного ТЦК та СП провели зустріч з майбутніми випускниками Лубен. До актової зали Лубенської загальноосвітньої школи №1, де проходило спілкування, завітали учні 11-х класів середніх навчальних закладів міста.В ході насиченої та цікавої розмови Володимир Сінько, насамперед, звернув увагу на ряд переваг, які має навчання у військових навчальних закладах порівняно з цивільними вишами.

А вже 23 грудня майор Сінько відвідав Миргородський район.

Загалом усі доповідачі зійшлися на думці, що навчання саме у військових закладах вищої освіти має ряд суттєвих переваг перед цивільними навчальними закладами. Зокрема Міністерство оборони пропонує абсолютно безкоштовне навчання та повне державне забезпечення (проживання, харчування, забезпечення одягом та військовим майном). Також після навчання всі колишні курсанти отримають військове звання та посаду у ЗСУ. Тобто це гарантоване працевлаштування після навчання, на відміну від цивільних закладів, де після випуску студент отримує лише диплом, а роботу шукати доводиться самому.

До того ж навчання у військових навчальних закладах дає змогу долучитися до оборони України від зазіхань російських окупантів, адже завдяки ЗСУ перемога над ворогом щодня стає все ближчою.