Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
У Полтаві відзначили лауреатів стипендії імені Героя України Андрія Конопльова

У Полтаві відзначили лауреатів стипендії імені Героя України Андрія Конопльова

У приміщенні Полтавської академії неперервної освіти відбулася урочиста церемонія нагородження учнів та студентів Полтавщини, які отримали дипломи про призначення Стипендії імені Героя України Андрія Конопльова.

Стипендія імені Героя України Андрія Конопльова, який героїчно загинув 23 січня 2015 року, захищаючи територіальну цілісність України, виплачуватиметься вже вдруге в за ініціативи Полтавського обласного ТЦК та СП . Серед стипендіатів – 10 учнів (ліцеїстів) та 10 студентів (курсантів), які мають високі показники з предмета «Захист України», мають високі досягнення в оволодінні військово-прикладними навичками тощо. Враховуючи те, що з 24 лютого триває повномасштабне вторгнення російських військ в Україну, ні для кого не стало несподіванкою, що переважна більшість кандидатів на отримання стипендії так чи інакше допомагали і допомагають ЗСУ.

Стипендія призначена строком на один рік і виплачуватиметься в період 1 січня до 31 грудня наступного року. Тож протягом 2023 року учні щомісяця отримуватимуть по 2618 гривень, а студенти – по 3721 гривні. Зазначимо, що претенденти подають свою кандидатуру шляхом самовисування.