Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89

Питання соціального захисту військовослужбовців та їх родин регулюються Законом України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”. Саме він визначає основні засади державної політики у сфері соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей, встановлює єдину систему їх соціального та правового захисту, гарантує військовослужбовцям та членам їх сімей в економічній, соціальній, політичній сферах сприятливі умови для реалізації їх конституційного обов’язку щодо захисту Вітчизни та регулює відносини у цій галузі.

Питання соціального захисту ветеранів регулюються Законом України “Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист”.
Основними органами, що забезпечують соціальний захист являються департаменти та управління соціального захисту відповідних державних адміністрацій.

В той же час територіальні центри комплектування та соціальної підтримки вирішують питання соціального захисту в межах своїх повноважень та завдань.

Соціальний захист здійснюється за наступними напрямками:

Соціальний захист учасників АТО/ООС

Соціальний захист ветеранів військової служби

Соціальний захист військовослужбовців контрактної служби

Соціальний захист військовослужбовців строкової служби

Соціальний захист осіб, призваних за мобілізацією

Соціальний захист військових пенсіонерів