Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89

1. Військовослужбовці ЗСУ звільнені з військової служби, з необхідним переліком документів звертаються до районного військового комісаріату за місцем реєстрації та знаходженням на військовому обліку.

2. Військовослужбовці ЗСУ які на даний момент проходять військову службу необхідні документи подають до військової частини в якій проходять військову службу.

Перелік необхідних документів:

– Оригінал довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України відповідного зразка (видається військовою частиною)+ копія

– Витяги із наказів по стройовій частині про вибуття (прибуття) до військової частини після виконання завдань антитерористичної операції +копія;

– Витяги із наказів по стройовій частині першого заступника керівника Антитерористичного центру (командира сектору) про прибуття для виконання завдань антитерористичної операції та вибуття до місця постійної дислокації.

– Копії посвідчень про відрядження (в разі їх наявності) + копія ;

– Копії документів про отримання поранень (в разі їх наявності) ;

– Військовий квиток + копія ;

– Копія першої сторінки паспорта громадянина України (з метою уникнення помилкового написання прізвища, імя та по-батькові).