Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
На Полтавщині добровольчі формування територіальних громад Полтавщини підвищують свій рівень підготовки

На Полтавщині добровольчі формування територіальних громад Полтавщини підвищують свій рівень підготовки

Зокрема до проведення занять долучаються інструктори зі складу бригади територіальної оборони Полтавської області.

— Ми створили кілька мобільних інструкторських груп, які виїжджають до громад нашого регіону та готують добровольців. Це дозволяє у короткі терміни навчити патріотично налаштованих мешканців області основ військової справи, — повідомив офіцер бригади. — Наша область вже зазнавала вторгнення російських окупантів, а тому необхідно бути готовим до різних розвитків подій. В разі необхідності ці чоловіки та жінки зможуть стати на захист своїх домівок.

Нещодавно на одному з полігонів регіону відбулися чергові практичні заняття з особовим складом добровольчого формування Полтавської міської територіальної громади № 2. У ролі інструкторів виступили професійні військові з досвідом бойових дій. Вони навчали присутніх правильно переміщуватися в групах на полі бою, займати вогневий рубіж та знешкоджувати ворога.

На іншому навчальному місці інструктори наочно продемонстрували види вибухових пристроїв та розповіли методику їхнього виявлення у різній місцевості.

— Присутнім показуємо, як виглядають замасковані вибухові пастки, які ворог нині широко використовує. Також розповіли, як діють протипіхотні міни та розтяжки, їхній радіус ураження та алгоритм дії під час виявлення подібних пасток, — розповів інструктор з мінної безпеки Роман.

Окрім цього, чоловіків та жінок навчали, як надавати домедичну допомогу на полі бою, а саме в «червоній» та «жовтій» зонах. Зокрема, розповіли про необхідний вміст тактичної аптечки, методику накладання джгута, тампонування ран тощо. Також вчилися користуватися кровоспинним турнікетом практично.

Добровольці територіальної громади з оптимізмом сприймають подібні заняття, адже ніхто не знає, коли ці знання можуть знадобитися. В умовах російської війни проти України завжди існує небезпека, що добровольчим формуванням Полтавщини зі зброєю в руках доведеться стати на захист своїх домівок.