Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
У Полтаві останню шану віддали Максимові Шевченку та Олександру Саливіну

У Полтаві останню шану віддали Максимові Шевченку та Олександру Саливіну

Сьогодні в Полтаві біля Свято-Успенського кафедрального собору попрощалися з двома українськими військовослужбовцями, які загинули в боротьбі з російськими окупантами.Рідні, близькі, мешканці міста та представники ТЦК та СП провели в останню путь молодшого сержанта Шевченка Максима Михайловича та солдата Саливіна Олександра Олександровича. Панахиду провели архієпископ Харківський і Полтавський Високопреосвященний Афанасій та архієпископ Полтавський і Кременчуцький владика Федір.

Максим Шевченко родом з Кобеляцької громади Він загинув 28 червня поблизу Слов’янська внаслідок бойового зіткнення з ворогом.Олександр Саливін з Великобагачанської громади. Він загинув 26 червня біля населеного пункту Потьомкине, що на Херсонщині. Це сталося через мінометний та танковий обстріл українських позицій.

— Я особисто знав загиблого воїна Максима. Ми з ним неодноразово спілкувалися. З початком широкомасштабного вторгнення російської нечисті він добровільно взяв до рук зброю, аби боронити наші домівки, сім’ї та всіх українців. Ці мужні сини України віддали своє життя заради нас та нашого світлого майбутнього, — зазначив у своїй промові владика Федір.

Поховали українських захисників з військовими почестями у їх рідних громадах на Полтавщині.

Залишити відповідь