Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Військовослужбовців Полтави привітали з Днем Соборності України

Військовослужбовців Полтави привітали з Днем Соборності України

День Соборності України – це державне свято, яке щорічно відзначається 22 січня. У цей день 1919 року було урочисто проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) в єдину українську державу.

Тож сьогодні, напередодні свята, в приміщенні Полтавська обласна філармонія зібралися політичні та громадські діячі Полтавської області, представники духовенства, військовослужбовці Полтавського гарнізону і учні навчальних закладів Полтави. Захід розпочався з виконання державного Гімну України, потім відзначили нагородами діячів Полтавщини за їх значний внесок у розвиток регіону і країни. Після нагородження творчі колективи і артисти області продемонстрували свої виступи. Не оминули увагою і військовий аспект соборності і незалежності України. Згадали героїв Крут, завдяки яким, зокрема, відбувся процес об’єднання України в єдину країну в 1919 році, згадали й воїнів Збройних сил України, які з 2014 року зі зброєю в руках захищають соборність, незалежність і свободу нашої держави в боротьби з російськими окупантами. Полеглих захисників України всіх часів вшанували хвилиною пам’яті.

Додатково до програми заходу Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського презентував виїзну експрес-виставку «Дивлюсь на пройдену дорогу…». Виставковий проєкт презентує прагнення українського народу до створення і захисту власної держави – від проголошення Акту Злуки у 1919 році до віроломної спроби позбавити нас власної державності у 2014 році, коли Росія, всупереч всім міжнародним зобов’язанням, порушила цілісність кордонів суверенної України.

Залишити відповідь