Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Викликати резервістів для виконання обов’язків служби у військовому резерві можна у двох випадках

Викликати резервістів для виконання обов’язків служби у військовому резерві можна у двох випадках

Відповідно до Указу Президента України №618 від 29 жовтня 2012 року «Про Положення про проходження громадянами України служби у військовому резерві Збройних Сил України» виклик резервістів для виконання обов’язків служби у військовому резерві здійснюється командирами військових частин (або установ) відповідно до рішення Президента України або планів підготовки резервістів.

Оповіщення резервістів про їх виклик для виконання обов’язків у військовому резерві здійснюється командирами військових частин у взаємодії з керівниками відповідних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Командирами військових частин та керівниками ТЦК та СП організовується інформування роботодавців резервістів, а також районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування про мету та можливі строки залучення резервістів до виконання обов’язків служби у військовому резерві або призову на військову службу.Якщо виникли обставин, внаслідок яких резервіста неможливо оповістити, резервісти особисто повідомляють командування військової частини в одноденний строк.

Далі, протягом трьох днів після виклику резервістів, командири військових частин надсилають списки резервістів із зазначенням військово-облікових спеціальностей та посад, на які вони призначені, до районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, в яких резервісти перебувають на військовому обліку. Власне на цьому виклик резервістів для виконання обов’язків служби завершується.

Залишити відповідь