Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Військовослужбовців та державних службовців Полтавського обласного ТЦК та СП привітали з Днем ЗСУ

Військовослужбовців та державних службовців Полтавського обласного ТЦК та СП привітали з Днем ЗСУ

З нагоди Дня Збройних Сил України у Полтавському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підготовки пройшли урочисті заходи. Грамотами начальника ТЦК та СП та відзнаками нагородили як військовослужбовців, так і працівників ЗСУ.

– Попри постанову Верховної ради України року сьогодні ми не святкуємо. Сьогодні варто задуматись над питанням “Що я зробив для України?” – зауважив заступник начальника Полтавського обласного ТЦК та СП Едуард Бородай.

Згадали також і тих, ціною чиїх життів далася можливість проводити урочистості у відносно мирній Полтаві – полеглих воїнів вшанували хвилиною мовчання.

У якості почесного гостя захід відвідав ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Володимир Онищенко.

– Хочу передати вітання від імені багатотисячного колективу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Я вдячний вам та всім Збройним Силам України за можливість навчати наших студентів. На базі нашого університету функціонує військова кафедра, випускники якої сьогодні також захищають Україну у лавах ЗСУ. Також з перших днів повномасштабного вторгнення у нас створено волонтерський штаб. Студенти провели чимало заходів, а зібрані кошти передали на ЗСУ – розповів Володимир Онищенко.

Голова волонтерського штабу – поет, автор та виконавець пісень Артем Лоїк зачитав свої вірші та виконав кілька композицій у якості музичного дарунку для особового складу Полтавського обласного ТЦК та СП.

– Я пишаюся тим, що сьогодні я тут – можу привітати вас – наголосив співак.