Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Військовослужбовців Полтавського обласного ТЦК та СП привітали з Днем захисників і захисниць України

Військовослужбовців Полтавського обласного ТЦК та СП привітали з Днем захисників і захисниць України

Урочисті заходи, присвячені святкуванню Дня захисників і захисниць України пройшли в клубі Полтавського обласного ТЦК та СП. Серед запрошених гостей – рідні військовослужбовців, які загинули у боях з російськими окупантами, та яких було відзначено державними нагородами (посмертно). Нагороди передали рідним в урочистій обстановці після хвилини мовчання, якою вшанували пам’ять усіх українських воїнів, які віддали своє життя у боротьбі з російським агресором.

Кращих військовослужбовців Полтавського обласного ТЦК та СП сьогодні привітали і нагородили від імені начальника Полтавської обласної військової адміністрації, голови Полтавської обласної ради, Командувача оперативно-тактичного угрупування «Суми». Були вручені грамоти, подяки та відзнака «За вірність народу України І ступеня». Також начальник Полтавського обласного ТЦК та СП полковник Дмитро Губський від себе особисто привітав присутній особовий склад зі святом та відзначив грамотами найстаранніших військовослужбовців.

Наприкінці урочистої частини було вручено чергове військове звання «старший солдат» військовослужбовиці нашої установи.Завершився захід святковою музичною програмою від фольклорного гурту «Святовид», джазового квінтету «Діксіленд» та солістів зразково-показового оркестру Збройних сил України.