Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Військовослужбовці територіальних центрів комплектування Полтавщини вправлялися у стрільбі з гранатомета

Військовослужбовці територіальних центрів комплектування Полтавщини вправлялися у стрільбі з гранатомета

Військовослужбовці територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Полтавської області постійно покращують свої професійні навички для захисту регіону. Так у межах бойового злагодження свої професійні вміння відточували і гранатометні розрахунки. Вони пройшли польовий вишкіл та практикувалися у влучності стрільби з РПГ-7. Перед практичною складовою інструктори розповіли присутнім про заходи безпеки поводження з гранатометами, їхні тактико-технічні можливості, вивірку прицільних пристроїв, про поправку на боковий вітер тощо.

Кожен гранатометник працює з помічником – це командна робота гранатометного розрахунку. У цій справі необхідно все робити точно та швидко, не даючи ворогу жодних шансів виявити себе. Вірно прицілився, здійснив постріл та швидко покинув вогневий рубіж. Під час занять розрахунки висувалися на визначений вогневий рубіж, помічник допомагав зарядити гранатомет та прикривав гранатометника, ведучи вогонь з автомата. Кожен із гранатометних розрахунків здійснив по кілька пострілів по умовній мішені танка.

Звичайно, паралельно з цим на інших навчальних місцях українських захисників навчали тактичній медицині, мінній безпеці та іншим напрямкам військової діяльності.

Залишити відповідь