Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Військовослужбовці Полтавського ТЦК та СП надають допомогу у проведені уроків Захист України

Військовослужбовці Полтавського ТЦК та СП надають допомогу у проведені уроків Захист України

Військово-патріотичне виховання молоді Полтавщини є одним із завдань Полтавського обласного ТЦК та СП. На жаль, на сьогоднішній день, рівень викладання предмету “Захист України” не відповідає визначеному стандарту освіти. Цьому причина і слабке кадрове забезпечення, і недостатнє матеріальне оснащення – відсутність тирів, навчальної зброї, смуг перешкод, обладнаних класів, тощо. Але Полтавський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки вже не перший рік працює над вирішенням проблемних питань. На даний час ряду навчальних закладів області вже видана навчальна зброя, порушено клопотання щодо введення посади заступника директора з військово-патріотичного виховання тощо.

Зважаючи на вищезазначений недостатній кваліфікаційний рівень викладацького складу деяких навчальних закладів регіону, керівним складом Полтавського обласного ТЦК та СП було прийнято рішення залучити у якості помічників учителя досвідчених військовослужбовців-інструкторів, які вже мають військовий і бойовий досвід та можуть допомогти викладачу у деяких питаннях. За потреби вони залучатимуться до кожного уроку та матимуть усе необхідне для проведення занять обладнання.

Маємо впевненість що сумісними зусиллями ми забезпечимо відповідний рівень військово-патріотичного виховання та викладання предмету “Захист України”.