Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Військовослужбовці Полтавського обласного ТЦК та СП навчають дітей Полтави

Військовослужбовці Полтавського обласного ТЦК та СП навчають дітей Полтави

Ми продовжуємо надавати інструкторську допомогу під час проведення уроків Захист України. Сьогодні через оголошену тривогу частину заняття довелось проводити у сховищі, проте на якість проведення уроку це жодним чином не вплинуло. Представники Полтавського обласного ТЦК та СП, як і раніше, виступали у якості помічників учителя.

Сьогодні розглядали будову пістолета ПМ, автомата АК-74, гранатомета РПГ-7, загальні правила поводження зі зброєю та заходи безпеки – тобто елементарні речі, які обов’язково потрібно знати сучасному українцю в умовах російської війни проти нас. Додатково, на прохання учнів, були продемонстровані засоби бронезахисту – бронежилет та «плитоноска». Інструктори пояснили різницю між ними, недоліки та переваги обох зразків. Під час занять гармонійно поєднали теорію та практичну складову – бажаючі (а їх було чимало) мали змогу не лише почути і побачити зброю, а й спробувати свої сили у її розбиранні-збирані, приміряти засоби бронезахисту тощо. Більше практики буде у наступних заняттях, адже надання допомоги у проведені занять не є разовою акцією, а проводиться на постійній основі.

Нагадаємо, рішення надавати допомогу у проведені уроків Захист України керівництво Полтавського обласного ТЦК та СП прийняло через недостатній кваліфікаційний рівень викладацького складу деяких навчальних закладів регіону. Військово-патріотичне виховання молоді Полтавщини є одним із завдань Полтавського обласного ТЦК та СП. На жаль, на сьогоднішній день, рівень викладання предмету “Захист України” не відповідає визначеному стандарту освіти. Цьому причина і слабке кадрове забезпечення, і недостатнє матеріальне оснащення – відсутність тирів, навчальної зброї, смуг перешкод, обладнаних класів, тощо. Маємо впевненість що сумісними зусиллями ми забезпечимо відповідний рівень військово-патріотичного виховання та викладання предмету “Захист України”.