Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Військові музиканти з Києва грають для захисників та мешканців Полтавщини

Військові музиканти з Києва грають для захисників та мешканців Полтавщини

З музичними та пісенними виступами оркестр Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка завітав на Полтавщину. Концертна програма музикантів у погонах проходитиме у військових частинах по усій області. Свої пісенні та музичні композиції учасники творчого колективу будуть демонструвати не лише армійцям, а й цивільному населенню.

– Передусім ми хочемо підтримати бойовий духу українських захисників та підбадьорити цивільне населення, що дуже важливо в умовах війни, — зазначив начальник оркестру – військовий диригент майор Юрій Копач. — В перший день ми виступили для полтавців на центральній площі міста. Приємно було бачити, як глядачі нас підтримували та разом з нами підспівували.

Співаки та музиканти із Києва виконали низку авторських та сучасних пісень виключно української естради. Серед них відомі патріотичні композиції із сучасного репертуару: «Тінь сонця», «Вільні люди», «Ой, у лузі червона калина» тощо.Варто додати, що авторська пісня сержанта Анатолія Варченка «Маріуполь» вперше прозвучала для широкого загалу саме на під час цього концерту.

– Нещодавно в мене народилася патріотична та дуже емоційна пісня присвячена захисникам Маріуполя та її мешканцям. Вперше перед глядачами я її виконав у Полтаві. Підтримка присутніх була неймовірна, – поділився враженнями автор пісенної композиції.

Запальний концерт не залишив байдужим жодного слухача. Полтавці активно долучалися до співу, а наприкінці заходу всі присутні гуртом виконали Державний Гімн України. Протягом наступних днів музиканти виконають ще не один концерт для мешканців та захисників Полтавщини.