Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Відкрито меморіальну дошку Олександру Глушку

Відкрито меморіальну дошку Олександру Глушку

Полтавський обласний ТЦК та СП продовжує заходи вшанування пам’яті полеглих воїнів – захисників України. Так за ініціативи Полтавського обласного ТЦК та СП, за сприяння Полтавського районного ТЦК та СП, депутатського корпусу Полтавської обласної ради та спілки воїнів-інтернаціоналістів Полтавського району (зокрема Олександра Левчука) і дякуючи Новоселівській громаді та жителям Рунівщини сьогодні, 17 лютого, було відкрито меморіальну дошку солдату Глушку Олександру Вікторовичу.

Олександр Глушко народився в Рунівщині, проживав у Полтаві разом з сім’єю. 11 лютого 2021 року солдат Глушко загинув від кулі ворожого снайпера при виконанні обов’язків військової служби неподалік селища Зайцеве Бахмутського району Донецької області.

Меморіальну дошку відкрили на фасаді школи, в якій навчався Олександр, в рідному селі Рунівщина. На заході, крім вище перелічених посадових осіб, були присутні рідні, знайомі, співслужбовці і односельці Олександра Глушка.

Довідково:В пам’ять про воїнів Полтавщини, які загинули захищаючи Батьківщину, в області відкрито 193 меморіальні дошки, на їх честь перейменовано 18 вулиць, їхніми іменами названо 3 навчальних заклади, в пам’ять про них на території області встановлено 27 пам’ятних знаки.

Пам’ятаємо кожного воїна, який життя своє віддав заради незалежності і територіальної цілісності України.

Залишити відповідь