Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Вдові сержанта Олександра Назарка, який загинув захищаючи Україну, передали орден чоловіка

Вдові сержанта Олександра Назарка, який загинув захищаючи Україну, передали орден чоловіка

Для вручення ордена “За мужність” ІІІ ступеня на апаратну нараду Гребінківської міської ради запросили дружину Олександра – Наталію та старшу доньку. Наказ про присвоєння ордена зачитав начальник 5 відділу Лубенського районного ТЦК та СП майор Артем Колісник. Міський голова Гребінки Віталій Колісніченко вручив нагороду рідним Олександра Назарка та пообіцяв їм, що його ім’ям буде названа одна із вулиць Гребінки.

Гребінківська громада під час захисту України від російських окупантів втратила вже чотирнадцятьох захисників. Серед перших полеглих українських воїнів був Олександр Назарко. У квітні 2014 року він був мобілізований до Збройних Сил України, боронив східні рубежі України. У 2015 році Олександр демобілізувався, повернувся до мирного життя. З початком повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну Олександр Повернувся до лав ЗСУ. 6 травня в боях під Сіверськом Донецької області внаслідок уламкового поранення в голову Олександр Назарко загинув. Указом Президента України №349 від 19 травня його посмертно нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

Присутні на апаратній нараді вшанували пам’ять Олександра Назарка та всіх жертв російської війни проти України хвилиною мовчання.