Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Українські військові проходять навчання у Великій Британії

Українські військові проходять навчання у Великій Британії

Військовослужбовці, яких призивають територіальні центри комплектування та соціальної підтримки Полтавщини, також можуть опановувати військову науку за кордоном.

Перша ротація українських військових нещодавно прибула до Великої Британії. Навчання відбуватимуться на військових полігонах у Північно-Східному, Південно-Західному та Південно-Східному регіонах. Навчання проводитимуть елементи з 11 бригади допомоги силам безпеки.

Про це повідомив Державний секретар з питань оборони США Бен Уоллес. “Сьогодні я радий інформувати Палату представників з додатковими деталями про програму підготовки українських збройних сил під проводом Великої Британії, оголошену Прем’єр-міністром під час свого нещодавнього візиту до Києва.У відповідь на незаконне вторгнення Росії в Україну уряд Великої Британії надає Україні 2,3 млрд фунтів стерлінгів військової допомоги. У цьому бере участь зобов’язання очолити інноваційну програму, яка спрямована на підготовку до 10 000 новобранців у Великій Британії. Ці українські солдати проходитимуть курси, засновані на базовій солдатській підготовці Великої Британії. Сюди входить підготовка зі зброї, перша допомога на полі бою, польові кораблі, тактика патрулювання та навчання за Законом про збройні конфлікти. Кожен курс триватиме кілька тижнів. Я поінформував почесних членів, чиї виборчі округи включають бази, які використовуються для цієї навчальної програми, про місцеві домовленості. Наша амбіція – збільшити масштаб і частоту цих курсів, відповідно до українських вимог. Ми також обговорюємо з міжнародними партнерами варіанти розширення участі в навчальній програмі, конструктивно працюючи з країнами, готовими підтримати або шляхом надання інструкторів, або надання обладнання. Ми очікуємо, що навчальний пакет з часом буде розвиватися. Я буду інформувати парламент про результати цих початкових курсів і про будь-які плани щодо збільшення масштабу або обсягу програми. Ця діяльність є пріоритетною для Міністерства оборони в рамках непохитних зусиль Великої Британії з посилення спроможності українських збройних сил та демонструє незмінне лідерство Великої Британії у відповідь на агресивну війну Росії. Я можу запевнити Палату представників, що Міністерство оборони отримало потужну підтримку з боку всього уряду щодо невійськових положень, необхідних для підтримки такої значної програми підготовки. Поки навчальна діяльність оприлюднюється, деякі деталі будуть зберігатися в таємниці з метою безпеки.”