Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Учням настільки сподобалась наша інструкторська допомога, що вони зібрали допомогу для ЗСУ

Учням настільки сподобалась наша інструкторська допомога, що вони зібрали допомогу для ЗСУ

Студенти першого курсу Фахового коледжу управління, економіки і права Полтавського державного аграрного університету передали українським військовослужбовцям теплі зимові речі та окопні свічки, які виготовили власноруч.

Речі передали безпосередньо інструкторам, які надають допомогу у проведенні уроків “Захист України”, про які ми писали раніше.

– Велике починається із малого. Тому ми посильно й допомагаємо нашим захисникам і захисницям. Цього разу організували благодійний ярмарок. На кошти виручені з продажу смаколиків придбали теплі речі для військових, а також власноруч виготовили окопні свічки, – розповів ініціатор заходу першокурсник Олександр Дігоров.

За його словами зупинятись на цьому не збираються. Нещодавно організували волонтерський загін «Грифон», який займається допомогою військовослужбовцям ЗСУ. Наразі до загону доєдналося понад 50 небайдужих юнаків та дівчат і незабаром студенти-волонтери планують організувати наступний благодійний ярмарок, аби придбати кілька десятків комплектів термобілизни для військовослужбовців ЗСУ.