Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
У зв’язку з численними запитами надаємо роз’яснення основних заходів мобілізації

У зв’язку з численними запитами надаємо роз’яснення основних заходів мобілізації

В Україні 24 лютого Указом Президента № 69/2022 було оголошено загальну мобілізацію. На виконання даного Указу територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки Полтавщини протягом 90 діб проводиться мобілізація людських і транспортних ресурсів.

Мобілізації підлягають не лише резервісти, а усі військовозобов’язані віком 18-60 років, які за станом здоров’я були визнані придатними або обмежено придатними до проходження військової служби. Тож громадяни, які бажають захищати Україну від російського вторгнення, можуть звертатися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання. Крім мобілізації військовозобов’язаних проводиться мобілізація транспортних ресурсів.

Крім того, оскільки Указом Президента України №64/2022 на було введено воєнний стан, військове командування області діє в межах Закону України «Про правовий режим воєнного стану». Зокрема ним передбачені заходи відчуження майна, що знаходиться у приватній або комунальній власності для потреб держави.

В умовах повномасштабного російського вторгнення на територію України весь народ піднявся на захист незалежності та територіальної цілісності Батьківщини. Ми обов’язково переможемо!

Залишити відповідь