Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
У Полтаві завершився фаховий збір з офіцерами ТЦК та СП області.

У Полтаві завершився фаховий збір з офіцерами ТЦК та СП області.

Протягом 3-х днів, 7-9 квітня, офіцери Полтавського обласного, районних і міських ТЦК та СП, підрозділів територіальної оборони області проходили фаховий збір, що проводився на базі Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціально підтримки. Участь у заняттях взяли понад 200 офіцерів. Проводили заняття заступники військового комісара та інші посадові особи Полтавського обласного ТЦК та СП, представники військової служби правопорядку, військової прокуратури та Центру психологічного здоров’я та психосоціального супроводу Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Третій день занять пройшов не менш насичено, ніж два попередні. Зокрема про правові та організаційні основи мобілізаційної підготовки і мобілізації в Україні розповідав заступник військового комісара підполковник Михайло Холодов. У свою чергу заступник військового комісара з територіальної оборони Юрій Фисун довів до присутніх питання стосовно свого напрямку – система територіальної оборони країни та погляди на її реформування.

По закінченню занять офіцери пройшли коротке опитування, яке охоплювало питання фахового збору, адже офіцери повинні знати дану інформацію, користуватися нею у повсякденній діяльності та вміти навчити свій особовий склад.

Залишити відповідь