Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
У Полтаві відкрито перший у Полтавській області Центр територіальної оборони

У Полтаві відкрито перший у Полтавській області Центр територіальної оборони

На Полтавщині продовжує формуватися бригада територіальної оборони. Бажання вступу до підрозділів ТРО набуває все більшої актуальності і у громадян виникає чимало питань з цього приводу. Зокрема часто люди мають бажання долучитися, але не знає, як це зробити. Тому сьогодні. 22 лютого, в Полтаві було відкрито Центр територіальної оборони Полтавщини. Головне завдання центру – виступити посередником, допомогти кожному долучитися до територіальної оборони області. Завдяки тісній співпраці Центру ТРО з територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки можливе оперативне прийняття рішення стосовно того, яким чином людина може долучитися до територіальної оборони. Згідно Закону України «Про основи національного спротиву» можна виділити військову службу за контрактом у підрозділах територіальної борони, службу у військовому резерві (з підписанням відповідного контракту) та долучитися до добровольчого формування своєї територіальної громади. Також Полтавський обласний ТЦК та СП забезпечив інформаційно-роз’яснювальними матеріалами стосовно проходження військової служби за контрактом.

У центрі проводять консультацію представники бригади ТРО та територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, зокрема вони після короткої бесіди можуть запропонувати вид військової служби (за контрактом або у резерві) та конкретну посаду. Кожному громадянину крім усної консультації та рекомендацій надається листівка – дорожня карта. В ній розписано, що робити, куди далі звертатися, які з собою мати документи. Фактично з Центру територіальної оборони виходить вже громадянин, готовий до оформлення документів у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

Центр територіальної оборони Полтавщини розташований в приміщенні Центру надання адміністративних послуг, поблизу облдержадміністрації, за адресою: вулиця Соборності, 45а. Працюватиме в будні з 8:00 до 17:00. Також з питаннями можна звертатися на «гарячу лінію» — 050 016 65 50.

Залишити відповідь