Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Сьогодні – останній день виступів військових музикантів з Києва на Полтавщині

Сьогодні – останній день виступів військових музикантів з Києва на Полтавщині

З музичними та пісенними виступами на Полтавщині тривають гастролі фольклорного гурту «Святовид», джазового квінтету «Діксіленд» та солістів зразково-показового оркестру Збройних сил України. Колектив на сьогоднішній день вже відвідав Полтаву та населені пункти Новогалещинської, Семенівської, Чутівської, Хорольської та інших громад області. Свою творчість військові музиканти демонстрували військовим і цивільному населенню регіону.

Сьогодні заключний день – музиканти виступають у Микільському навчально-реабілітаційному центрі. Для слухачів виконуються композиції із сучасного українського патріотичного репертуару: «Байрактар», «Чорнобаївка», «Ой, у лузі червона калина», «Місто Марії», «Біля тополі» тощо.

– Насамперед ми хочемо підтримати бойовий духу українських захисників, підняти їм настрій та нагадати, що уся Україна об’єдналася заради нашої перемоги, – зазначив військовий диригент майор Дмитро Бондаренко під час відвідування Полтавського обласного ТЦК та СП з концертом на День захисників і захисниць України. Також він розповів, що їхній творчій колектив перед приїздом на Полтавщину відвідав українських захисників на Донеччині, де також виступав з музичними та пісенним композиціями.

Варто додати, що на сцені перед глядачами виступають заслужені артисти України Галина Довбецька та Ігор Левенець, а також кращі військові музиканти та співаки.