Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Сьогодні на мешканці Полтавщини провели в останню дорогу п’ятьох українських захисників, які загинули в боротьбі з російськими окупантами

Сьогодні на мешканці Полтавщини провели в останню дорогу п’ятьох українських захисників, які загинули в боротьбі з російськими окупантами

Біля Свято-Успенського кафедрального собору у Полтаві попрощалися з трьома полеглими воїнами. Чин відспівування звершили архієпископ Полтавський і Кременчуцький владика Федір та духовенство Полтавської єпархії.
Солдат Богданов Олександр Олександрович загинув 22 липня внаслідок артилерійського обстрілу наших позицій поблизу Богородичне Донецької області.
Старший солдат Шведун Іван Михайлович загинув 24 липня внаслідок артобстрілу на Бахмутському напрямку.
Солдат Ткаченко Олексій Геннадійович загинув 23 липня внаслідок артилерійського обстрілу наших позицій поблизу Богородичне Донецької області.

Разом з цим у громадах Полтавщини попрощалися з двома українськими захисниками. Так, у Драбинівській громаді провели в останню дорогу солдата Губарика Романа Володимировича, який загинув 24 липня на Бахмутському напрямку через ворожий артилерійський обстріл.
У Миргороді попрощалися з солдатом Ганженком Артемом Олексійовичем. Важке поранення він отримав під час вогневого зіткнення на Харківському напрямку в червні. Помер воїн від отриманого поранення 26 липня у військовому шпиталі.

Поховали українських захисників у їх рідних громадах з військовими почестями.Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким полеглих українських воїнів.