Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
«Різдвяне дитя» вперше в Полтаві

«Різдвяне дитя» вперше в Полтаві

Акція «Різдвяне дитя проводиться гуманітарною організацією Сумка Самарянина вже понад 20 років для дітей в близько 100 країнах світу, але в Полтаві вперше. В рамках акції сьогодні, 12 лютого, близько 200 подарунків отримали діти військовослужбовців Полтави, батьки яких брали (чи беруть зараз) участь у проведенні АТО/ООС.

«Восьмий рік триває війна, яку розпочали не ми… Саме завдяки присутнім тут ми восьмий рік успішно стримуємо цю агресію» – зауважив перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко. “Я вдячний Руслана Рогову і Едуарду Бородаю за допомогу в організації сьогоднішнього заходу і за їх роботу взагалі” – додав наприкінці Олександр Лемешко.

Захід проведено за ініціативи пастора церкви Світло життя Дмитра Лаптєва та радника голови Полтавської обласної ради Руслана Рогова і за співпраці з Полтавським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки і волонтерів Полтави.«Немає чужих дітей, усі вони наші» – наголосив Руслан Рогов.

Вручення подарунків провели в Полтавській обласній філармонії, артисти якої також порадували дітей і батьків своєю творчістю. «Ми українці і це звучить гордо» – нагадала присутнім солістка Лариса Борисенко перед своїм виступом.

Заходи соціальної підтримки військовослужбовців та членів їх сімей регулярно проводяться в Полтавській області і сподіваємося, що «Різдвяне дитя» стане постійним заходом.

Залишити відповідь