Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Полтавці віддали останню шану полеглим захисникам

Полтавці віддали останню шану полеглим захисникам

Сьогодні в Полтавській області провели в останню дорогу трьох військовослужбовців, які загинули, захищаючи Україну від російської війни. У Свято-Успенському кафедрального соборі, що в Полтаві, попрощалися з двома українськими військовослужбовцями, які загинули в боротьбі з російськими окупантами. Рідні, близькі, мешканці міста та військові провели в останню путь молодшого сержанта В’ячеслава Передню та старшого солдата Дмитра Христиченка.

Також у Кременчуці попрощалися з солдатом В’ячеславом Кущем. Молодший сержант Передня В’ячеслав Анатолійович загинув 29 червня у результаті вогневого зіткнення з противником неподалік населеного пункту Мазанівка Донецької області.

Старший солдат Христиченко Дмитро Олександрович загинув 6 липня у результаті танкового обстрілу наших позицій поруч з Кодемою, що на Донеччині.

Солдат Кущ В’ячеслав Вікторович загинув 26 червня у Харківській області.Вони віддали життя заради своїх сімей, домівок, близьких та усього українського народу.

Вічна пам’ять полеглим українським воїнам і вічна слава! Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким українських захисників.