Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Полтавщина сьогодні проводить в останню дорогу вісьмох свої захисників

Полтавщина сьогодні проводить в останню дорогу вісьмох свої захисників

На площі біля Свято-Успенського кафедрального собору за шістьма полеглими воїнами провів панахиду архієпископ Харківський і Полтавський Високопреосвященний Афанасій.

Старший сержант Сергій Окара – уродженець Зіньківщини – загинув 29 червня під час артобстрілу неподалік Білогорівки Луганської області. Солдат Олексій Поліщук з Диканьки та старший сержант Олександр Чипенко з Мачух загинули 1 липня під час оборони Лисичанського нафтопереробного заводу. Сержант Андрій Хозяйнов з Диканської громади загинув 30 червня неподалік Білогорівки Луганської області. Старший солдат Віталій Стасько родом із Зінькова загинув 30 червня неподалік Бахмуту. Полтавець солдат Максим Безруков загинув 30 червня загинув внаслідок ворожого обстрілу Золотарівки, що на Луганщині.

– У 133-й день нашої героїчної оборони, ми проводимо в останню путь відразу шістьох українських воїнів. Вони не ховалися в тилу, а взяли до рук зброю і мужньо боронили свою Батьківщину від кремлівських окупантів. Імена цих вірних патріотів ми назавжди запам’ятаємо, – зазначив у своїй промові священнослужитель Свято-Успенського кафедрального собору.

Разом з тим пройшло прощання ще з двома українськими захисниками.

Солдат Печарський Віталій Сергійович з Новогалещинської громади загинув 2 липня поблизу села Тетянівка на Донеччині. Солдат Вахневський Руслан Іванович був родом з Миргорода. Він 2 липня в ході бою поблизу населеного пункту Клинове Донецька області отримав осколкові поранення, не сумісні з життямПоховали українських захисників з військовими почестями у їх рідних громадах. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким українських героїв. Світла пам’ять.