Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Полтавщина провела в останню дорогу 14 захисників в один день

Полтавщина провела в останню дорогу 14 захисників в один день

Сьогодні, 20 липня, біля Свято-Успенського кафедрального собору у мешканці Полтавщини прощалися з тринадцятьма воїнами, які загинули, захищаючи Україну від російського вторгнення. Ще одного українського захисника провели у Козельщинській громад Кременчуцького району. Сотні містян, близьких і знайомих, рідних та побратимів прийшли попрощатися з українськими захисниками. Панахиду за полеглими воїнами провели архієпископ Харківський і Полтавський Високопреосвященний Афанасій та архієпископ Полтавський і Кременчуцький владика Федір.

Старший солдат Гречихин Владислав Станіславович загинув 12 липня в результаті артобстрілу поблизу населеного пункту Сіверськ на Донеччині. Він був родом з Хорольщини, останнім часом проживав у Великобагачанській громаді.
Молодший сержант Ластовін Олександр Володимирович загинув 13 липня в результаті мінометного обстрілу поблизу населеного пункту Кодема на Донеччині. Воїн був родом з Полтави.
Солдат Буданцев Андрій Вікторович загинув 14 липня в результаті артобстрілу поблизу населеного пункту Сіверськ на Донеччині. Воїн був родом з Полтави.
Солдат Ломов Микола Володимирович загинув 17 липня в результаті танкового обстрілу поблизу населеного пункту Сіверськ на Донеччині. Він був родом з Кобеляк Полтавського району.
Солдат Остяк Максим Анатолійович загинув 5 липня під час бойових дій поблизу населеного пункту Покровське на Харківщині. Воїн був родом з Полтави.
Сержант Кір’ян Анатолій Миколайович загинув 13 липня в районі населеного пункту Мар’їнка на Донеччині. Він був родом з Новоселівської громади Полтавського району.
Солдат Закаблук Тимофій Валерійович загинув 13 липня в результаті артобстрілу поблизу населеного пункту Сіверськ на Донеччині. Воїн був родом з Полтави.
Солдат Лисенко Іван Анатолійович загинув 14 липня в результаті артилерійського обстрілу міста Дніпро. Він був родом з Терешківської громади Полтавського району.
Сержант Маліченко Анатолій Петрович загинув 13 липня в результаті артобстрілу поблизу населеного пункту Сіверськ на Донеччині. Воїн був родом з Полтави.
Старший солдат Луговський Ярослав Романович загинув 13 липня в результаті обстрілу позицій поблизу населеного пункту Вершина на Донеччині. Проживав у Нових Санжарах Полтавського району.
Капітан Лєщин Ігор Володимирович загинув 14 липня в результаті артобстрілу поблизу населеного пункту Сіверськ на Донеччині. Воїн був родом з Полтави.
Сержант Цвітченко Едуард Валентинович загинув 13 липня в результаті обстрілу позицій поблизу населеного пункту Вершина на Донеччині. Проживав у Новосанжарській громаді Полтавського району.
Солдат Іващенко Павло Олександрович загинув 13 липня в результаті артобстрілу поблизу населеного пункту Сіверськ на Донеччині. Воїн був родом з Полтави.
Солдат Корсун Артем Анатолійович загинув 16 липня в результаті артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Покровське на Донеччині. Проживав у Козельщинській громаді Кременчуцького району.

Поховали захисників в їх рідних громадах.Світла пам’ять полеглим українським воїнам. Висловлюємо щирі співчуття їх рідним і близьким.