Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Полтавщина долучилася до акції «Свята без тата»

Полтавщина долучилася до акції «Свята без тата»

Сьогодні, 16 січня, в приміщенні Полтавська обласна філармонія представники Полтавського обласного і об’єднаного міського ТЦК та СП, волонтери і представники ветеранських громадських об’єднань вручили подарунки дітям міста Полтава, чиї батьки віддали життя за цілісність і незалежність України. До привітання долучилися артисти філармонії і подарували дітям чудовий концерт.

Захід було проведено в рамках різдвяної акції «Свята без тата». Акція проводиться на території України восьмий рік поспіль. На Полтавщині вперше була проведена минулого року.

Цього року Полтавським обласним ТЦК та СП було отримано 80 подарунків на область. Протягом тижня представники ТЦК та СП області спільно з громадськими організаціями, волонтерами, представниками органів місцевого самоврядування вручали подарунки дітям полеглих воїнів.

Акція «Свята без тата» це знак пам’яті та вдячності нащадкам героїв – захисників України. Ідейними натхненницями й засновницями акції є дві українки, які вже тривалий час мешкають в Польщі – це Галина Андрушкова та її донька Вікторія Батрин. Організатори упродовж року через свою сторінку у соціальній мережі Фейсбук проводять збір коштів для акції від небайдужих громадян з усього світу. На зібрані протягом року кошти закуповуються різдвяні подарунки.

Залишити відповідь