Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Підвищуємо якість інформаційно-роз’яснювальної роботи

Підвищуємо якість інформаційно-роз’яснювальної роботи

29 січня в приміщенні Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, вже традиційно, офіцери відділення рекрутингу Полтавського обласного ТЦК та СП провели заняття. Крім інструкторів відділень рекрутингу районних і міських ТЦК та СП на занятті були присутні представники 25 та 81 бригад десантно-штурмових військ ЗСУ і представник військового коледжу сержантського складу військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Представники бригад, насамперед, розповіли про особливості проходження військової служби в їхніх частинах – про вимоги до кандидатів та про переваги проходження військової служби за контрактом у Десантно-штурмових військах та у 25-й ОПДБ і 81-й ОАЕБР зокрема.

Представник коледжу сержантського складу наголосив на перевагах навчання у вищих військових навчальних закладах: навчання безкоштовне, вступ можливий без результатів ЗНО та й їхати на навчання полтавцям нікуди не доведеться.

Начальник сектору комплектування та рекрутингу підполковник Владислав Литовченко в свою чергу наголосив, що протягом минулого року понад тисячу мешканців Полтавщини обрали військову службу за контрактом. Цього року варто звернути увагу не лише на кількість, але й на якість відбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом. Зокрема до 30 окремої механізованої бригади проводити якісний відбір потрібно вже зараз.

Залишити відповідь