Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Нагороду офіцера з Харкова віддали дружині у Полтаві

Нагороду офіцера з Харкова віддали дружині у Полтаві

Майор Ліхонін Ігор Миколайович проходив військову службу у Збройних силах України. Він загинув в ході відбиття повномасштабного російського вторгнення на територію України. Похований український воїн у Харкові.

За особисту мужність під час виконання бойових завдань, самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі майора Ліхоніна Ігоря Миколайовича було нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно). Відповідний Указ Президент України підписав 14 березня.Нагороду за сприяння Полтавського обласного ТЦК та СП передали Ірині Володимирівні – дружині полеглого героя. Рятуючись від жахіть російської війни вона переїхала в Полтаву. Орден вручив підполковник Філлінський Артем Юрійович – заступник командира військової частини. Він особисто знав Ігоря Ліхоніна, оскільки був його командиром. – Ваш чоловік був справжнім офіцером. Ця нагорода цілком заслужена – запевнив підполковник Філлінський дружину та усіх присутніх.

Ритуал було проведено на території Полтавського об’єднаного міського ТЦК та СП за присутності військовослужбовців установи.

Залишити відповідь