Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
На Полтавщині відкрили пам’ятну дошку своєму захиснику

На Полтавщині відкрили пам’ятну дошку своєму захиснику

У селі Погарщина Миргородського району відкрили меморіальну дошку Олександру Кривку. Кривко Олександр Володимирович народився 14 жовтня 1982 року. Проживав у селі Погарщина, навчався у місцевій школі. У 2001 році закінчив професійно-технічне училище №37 у Сумській області а у 2020 році закінчив навчання у Харківському державному коледжі.

13 березня 2022 року Олександр Кривко був мобілізований до лав Збройних сил України. Службу проходив у 115 механізовані бригаді на посаді старшого оператора протитанкового відділення. 11 вересня під час захисту територіальної цінності та недоторканості кордонів України від зазіхань російських окупантів солдат Кривко Олександр Володимирович загинув поблизу населеного пункту Опитне Донецької області.

“Олександр був серед тих, хто не дозволив клятому російському ворогу прийти в його рідне село. У мирному житті був як і всі, мав багато друзів, цінував свою родину – маму, сестру, брата. Та коли прийшла війна – за покликом серця став у перші ряди, які стримували ненаситну російську орду. Вважав, що його місце там – на передовій. Його побратими, воїни Збройних сил продовжують гнати путінських терористів з України і обов’язково переможуть. Як і мріяв Олександр.” – переконані у Лохвицькій громаді.

В урочистій атмосфері пам’ятну дошку відкрив представник Другого відділу Миргородського районного ТЦК та СП старший лейтенанту Олексій Шиян. Лохвицький міський голова Віктор Радько та староста Юлія Клименко поклали квіти до пам’ятного знака загиблому захиснику. Освячення меморіальної дошки провів отець Михаїл.

В ході заходу хвилиною мовчання учасники вшанували пам’ять Олександра і всіх загиблих захисників України. Світла пам’ять українським захисникам.