Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
На Полтавщині поховали трьох воїнів, які ціною власного життя захищали Україну

На Полтавщині поховали трьох воїнів, які ціною власного життя захищали Україну

Сьогодні, 10 вересня, біля Свято-Успенського кафедрального собору попрощалися з солдатом Яновським Ігорем Євгенійовичем. Він загинув 6 вересня поблизу населеного пункту Долина Слов’янського району Донецької області.Панахиду провело духовенство Полтавської єпархії Православної церкви України. Поховали воїна у секторі почесних поховані Затуринського кладовища. Військові почесті під час поховання віддавали військовослужбовці Полтавського обласного та Полтавського об’єднаного міського ТЦК та СП.

Також сьогодні мешканці Великобагачанської громади та військовослужбовці 3 відділу Миргородського районного ТЦК та СП віддали останню шану старшому сержанту Лукашу Олексію Григоровичу. Воїн загинув 6 вересня поблизу населеного пункту Вовчий Яр, що на Харківщині. Поховали воїна в селі Довгалівка.

Мешканці Градизької громади, в той же час, провели в останню путь солдата Ковтуновича Володимира Сергійовича, який загинув 7 вересня поблизу населеного пункту Максимівка Харківської області. Поховали воїна в рідному селі Тимошівка. Військові почесті під час поховання віддавали військовослужбовці 2 відділу Кременчуцького районного ТЦК та СП.

Вічна пам’ять полеглим українським воїнам.