Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
У Полтаві вшанували пам’ять воїнів, які загинули протягом січня-лютого цього року.

У Полтаві вшанували пам’ять воїнів, які загинули протягом січня-лютого цього року.

Сьогодні, 4 березня, у Свято-Успенському кафедральному соборі Православної Церкви України відбулася панахида по усіх воїнах, які полягли в ході російсько-української війни взимку 2021 року. Участь у вшануванні Героїв взяли громадські діячі, представники Полтавського обласного військового територіального центру комплектування та соціальної підтримки  і курсанти й викладачі Полтавського військового коледжу сержантського складу Інституту телекомунікацій та інформатизації ім.Героїв Крут.

У січні-лютому цього року на російсько-українському фронті загинуло 14 військових. Серед них віддали своє життя за незалежність України й уродженці Полтавщини – солдат Олександр Глушко, капітан Олександр Войтенко та солдат В’ячеслав Олексієнко.

Подібні заходи проводяться в Полтаві з 2020-го року за організації Північно-східного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті  спільно з Полтавською єпархією ПЦУ, яку очолює архієпископ Федір.

Організатори прагнуть вшанувати українських воїнів , що загинули у боях з російськими окупантами і проросійськими сепаратистами; згуртувати  громадськість довкола пам’яті про загиблих військовослужбовців, вкотре нагадати суспільству правду про російську збройну і гібридну  агресію, продемонструвати шанобливе ставлення до кожного Героя та засвідчити сім’ям загиблих повагу до їхньої втрати на російсько-українському фронті.

Залишити відповідь