Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
У Полтаві вшанували пам’ять воїнів, які полягли на російсько-українському фронті навесні цього року.

У Полтаві вшанували пам’ять воїнів, які полягли на російсько-українському фронті навесні цього року.

Пам’ять 29 воїнів сьогодні, 17 червня, вшанували панахидою у Свято-Успенському кафедральному соборі Православної Церкви України. Серед них уродженці Полтавщини – молодший сержант Опришко Юрій Леонідович та старший солдат Городніченко Віктор Анатолійович.

  • Така ціна мирного життя і безпеки на Полтавщині і по всій Україні навесні цього року – наголосив  регіональний представник Українського інституту національної пам’яті  в Полтавській області Олег Пустовгар, який поіменно згадав усіх 29 полеглих воїнів.

Згадали сьогодні і солдата Чепігу Миколу Миколайовича, який загинув у цей день 7 років тому в ході боїв за селище Металіст.

 Участь у вшануванні Героїв взяли громадські діячі, представники Полтавського обласного військового територіального центру комплектування та соціальної підтримки, рідні полеглих воїнів  і курсанти та викладачі Полтавського військового коледжу сержантського складу Інституту телекомунікацій та інформатизації ім.Героїв Крут.

Подібними заходами вшановується пам’ятьукраїнських воїнів, що загинули у боях з російськими окупантами і проросійськими найманцями, згуртовується  громадськість довкола пам’яті про загиблих військовослужбовців, вкотре нагадується суспільству правда про російську збройну і гібридну  агресію, демонструється шанобливе ставлення до кожного Героя та засвідчується сім’ям загиблих повагу до їхньої втрати на російсько-українському фронті.

Залишити відповідь