Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
У Полтаві відзначили кращих військовослужбовців територіальних центрів комплектування

У Полтаві відзначили кращих військовослужбовців територіальних центрів комплектування

Напередодні Дня захисників та захисниць України відбулися урочисті нагородження найкращих військовослужбовців гарнізону. За самовіддану службу нагороди вручав начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та заступник командувача ОТУ «Суми» полковник Олег Телинкевич.

Майже 50 військовослужбовців ЗСУ, представників поліції, ДСНС та НГУ отримали відзнаки командувача ОТУ «Суми», почесні медалі-жетони, подяки та грамоти. Окрім цього військовослужбовців заохотили нагрудним знаком Полтавської обласної ради «За вірність народу України» І ступеня.

Серед нагороджених – військовослужбовці територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Зокрема начальник Полтавського обласного ТЦК та СП Дмитро Губський та начальник Полтавського районного ТЦК та СП Олександр Логвиненко.

Варто зазначити, що відзнаки та нагороди є не лише визнанням заслуг військовослужбовців, а й стають вагомим стимулом для подальшої сумлінної служби українському народу.