Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Цивільне населення Полтавщини навчається військовій справі

Цивільне населення Полтавщини навчається військовій справі

Керівництво Полтавської обласної організації Товариства сприяння обороні України спільно з громадською організацією «Школа хоробрості імені Круглого» і підрозділом «AZOV CENTURIA» та за сприяння Полтавського обласного ТЦК та СП проводять теоретичні і практичні заняття. Навчання проводяться з метою підготовки цивільного населення міста Полтава та Полтавської області до захисту територіальної цілісності України у війні з росією.

– Це вже четверта група з початку повномасштабного вторгнення РФ, але проводились вони і раніше, – розповів директор ТСОУ Василь Іванович Василенко. – Навчання кожної групи триває близько тижня, після цього вони виїжджають «в поле» і майже цілий день закріплюють теоретичні і практичні знання на відкритій місцевості.

За словами Василя Івановича навчання є дуже насиченим – тактична підготовка, будова зброї, її розбирання та збирання, поводження зі зброєю (в тому числі заходи безпеки), тактична медицина – це далеко не весь перелік знань, які отримують учасники занять.

Інструкторами виступають представники підрозділу AZOV CENTURIA – воїни з реальним бойовим досвідом. В тому числі вони брали участь у бойових діях на півночі Полтавської області в перші дні повномасштабного російського вторгнення. Інструктори зізнаються, що за всього власного бажання не можуть проводити заняття частіше – підрозділ і сьогодні бере участь у бойових діях за межами Полтавщини та займається іншою діяльністю. До того ж за розміром група також має бути «комфортною для навчання» – максимум 30 осіб. Вікових чи інших обмежень за великим рахунком немає – до участі допускаються усі бажаючі від 14 років.

За словами самих навчаємих, знання вони отримують колосальні – заняття проходять не у формі нудних лекцій чи чогось подібного, а з елементами живого спілкування – інструктору в будь-який момент можна задати питання, уточнити незрозумілий момент тощо.

Залишити відповідь