Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки Полтавщини розпочали новий навчальний рік

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки Полтавщини розпочали новий навчальний рік

Новий 2022 навчальний рік у ТЦК та СП розпочався з постановки завдань. «Головною метою підготовки у 2022 році є підтримання набутого рівня мобілізаційної готовності, виконання заходів з призову громадян України на строкову військову службу, відбір кандидатів на військову службу за контрактом та на військову службу за контрактом у резерві» – наголосив військовий комісар Полтавського обласного ЦК та СП полковник Дмитро Губський.

Оскільки одним з пріоритетних напрямів роботи щодо зміцнення військової дисципліни є забезпечення безпечних умов життєдіяльності, збереження здоров’я та життя військовослужбовців, сьогодні, 18 січня, в приміщенні обласного збірного пункту були проведені заняття із заходів безпеки. адже кожен офіцер, сержант, солдат і державний службовець повинен бути обізнаним у даному питанні.Загалом сьогодні розглядалися питання, які стосуються дотримання заходів безпеки при виконанні заходів повсякденної діяльності. Зокрема під час експлуатації електроприладів, несення чергової служби, дій на автомобільній та бронетанковій техніці, поводження з отруйними та хімічними речовинами і рідинами, зброєю, гранатами та імітаційними засобами під час навчань та стрільб, загальні протипожежні заходи, надання невідкладної медичної допомоги при нещасних випадках, тощо. Крім виступів керівників занять з теоретичною частиною і перегляду навчальних фільмів були розгорнені навчальні місця, де присутнім практично демонстрували як потрібно дотримуватись заходів безпеки та які наслідки можуть мати випадки їх порушення.

Загалом протягом перших двох тижнів навчального року Територіальні центри комплектування Полтавської області проведуть уточнення документів мобілізації людських і транспортних ресурсів, оповіщення особового складу та військовозобов’язаних, призову на строкову службу, відбору кандидатів на військову службу за контрактом, зокрема до підрозділів територіальної оборони, питань соціального захисту тощо.

Повсякденна діяльність військовослужбовців і працівників Збройних сил України за будь-яких обставин має здійснюватися з дотриманням вимог заходів безпеки, що є надзвичайно важливим для збереження життя військовослужбовців.

Залишити відповідь