Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Сьогодні у Полтавській області попрощалися з п’ятьма воїнами, які віддали своє життя за Україну

Сьогодні у Полтавській області попрощалися з п’ятьма воїнами, які віддали своє життя за Україну

Біля Свято-Успенського кафедрального собору провели в останню дорогу чотирьох українських захисників. Чин відспівування звершили архієпископ Полтавський і Кременчуцький владика Федір та духовенство Полтавської єпархії Православної церкви України.

Солдат Брах Євгеній Олександрович народився 2 жовтня 1995 року. Він загинув 21 вересня під час виконання бойових завдань на території Донецької області. Поховали воїна у секторі почесних поховань Затуринського кладовища.

Рядовий Биба Сергій Олександрович народився 24 липня 1979 року. Він загинув 14 жовтня внаслідок мінометного обстрілу в районі населеного пункту Курдюмівка Донецької області. Поховали його в селі Білики Полтавського району.

Матрос Белозеров Олександр Олександрович народився 12 червня 1988 року. Він загинув 10 жовтня під час виконання бойових завдань на території Донецької області. Поховали воїна у селі Коломацьке Полтавського району.

Старший солдат Капко Ярослав Валерійович народився 17 серпня 1987 року. Він загинув 14 жовтня внаслідок мінометного обстрілу в районі населеного пункту Курдюмівка Донецької області. Поховають воїна в Решетилівці.

Також мешканці Шишацької громади сьогодні прощалися з солдатом Кивою Дмитром Петровичем. Він загинув 12 жовтня під час виконання бойового завдання поблизу міста Бахмут Донецької області. Поховали його рідному селі Федунка.

Військові почесті під час поховання віддавали військовослужбовці територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Полтавщини.

Вічна пам’ять полеглим воїнам. Щирі співчуття близьким та рідним українських захисників.