Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Сьогодні полтавська земля прийняла в свої обійми 10 українських синів

Сьогодні полтавська земля прийняла в свої обійми 10 українських синів

Сьогодні, 21 червня, біля Свято-Успенського собору у Полтаві провели панахиду за українськими захисниками, які загинули від рук російських окупантів. Біля собору прощалися з сімома воїнами, ще з трьома – у Лубенській громаді.

Штаб-сержант Панченко Вячеслав Миколайович проживав у селі Губське Лубенського району. Він народився 21 лютого 1980 року. Загинув 17 червня на Харківщині, внаслідок артилерійського обстрілу.
Головний сержант Улянко Сергій Васильович проживав у селі Хвощівка Хорольської ОТГ. Він народився 30 жовтня 1978 року. Загинув 17 червня на Харківщині, внаслідок артилерійського обстрілу.
Старший сержант Арсененко Володимир Андрійович проживав у Лубнах. Він народився 26 серпня 1983 року. Загинув 17 червня на Харківщині, внаслідок артилерійського обстрілу.
Солдат Тимошенко Юрій Григорович проживав у селі Колосівка Великобагачанської ОТГ. Він народився 14 серпня 1979 року. Загинув 30 травня поблизу населеного пункту Новолуганське Донецької області.
Старший сержант Мороз Руслан Ілліч проживав у селі Слободо-Петрівка Гребінківської ОТГ. Він народився 16 липня 1981 року. Загинув 17 червня на Харківщині, внаслідок артилерійського обстрілу.
Старший солдат Клименко Андрій Вікторович проживав у Полтаві. Він народився 29 червня 1970 року. Загинув 17 червня на Харківщині, внаслідок артилерійського обстрілу.
Старший солдат Пономаренко Роман Юрійович проживав у Хоролі. Він народився 27 листопада 1994 року. Загинув 17 червня на Харківщині, внаслідок артилерійського обстрілу.
Старший солдат Тихоненко Андрій Валерійович проживав у Хоролі. Він народився 22 березня 1996 року. Загинув 17 червня на Харківщині, внаслідок артилерійського обстрілу.
Солдат Васильченко Костянтин Миколайович проживав у Гадячі. Він народився 07 вересня 1986 року. Загинув 17 червня на Харківщині, внаслідок артилерійського обстрілу.
Солдат Пантелей Олексій Миколайович проживав у Лубнах. Він народився 29 березня 1985 року. Загинув 17 червня на Харківщині, внаслідок артилерійського обстрілу.
Вони захищали Батьківщину.

Панахиду провів архієпископ Полтавський і Кременчуцький Владика Федір.Поховали полеглих військовослужбовців з усіма військовими почестями в громадах за місцями проживання.Приносимо щирі співчуття рідним і близьким полеглих воїнів. Вічна пам’ять захисникам України.

Залишити відповідь