Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Сьогодні Полтавщина провела в останню дорогу шістьох воїнів, які загинули у боях з російськими окупантами

Сьогодні Полтавщина провела в останню дорогу шістьох воїнів, які загинули у боях з російськими окупантами

Військові почесті під час поховання віддавали військовослужбовці територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Полтавщини. Біля Свято-Успенського кафедрального собору попрощалися з полеглими воїнами. Чин відспівування звершили архієпископ Полтавський і Кременчуцький владика Федір та духовенство Полтавської єпархії Православної церкви України.

Солдат Кузнєцов Костянтин Павлович народився 20 січня 2003 року. Загинув у бою за нашу Батьківщину 25.09.2022 поблизу населеного пункту Петропавлівка, що на Харківщині. Молодший сержант Запічний Максим Юрійович народився 5 жовтня 1984 року. Виконуючи обов’язки військової служби загинув 30.09.2022 внаслідок підриву на замаскованому вибуховому пристрої в районі населеного пункту Тернова Харківської області.

Головний сержант Єрмоленко Сергій Миколайович народився 13 серпня 1967 року. Загинув 27.09.2022 під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Ізюмське Харківської області.

Усіх трьох воїнів поховали у секторі почесних поховань Затуринського кладовища.

Сержант Швецов Анатолій Анатолійович 1968 року народження загинув 29.09.2022, внаслідок танкового обстрілу в районі населеного пункту Курдюмівка Донецької області. Його поховали у Диканьці Полтавського району.

Також сьогодні мешканці Оржицької громади попрощалися з солдатом Токарем Владиславом Миколайовичем. Він народився 24 жовтня 1991 року. Загинув 14 вересня поблизу населеного пункту Долина Донецької області – під час виконання бойового завдання його транспортний засіб підірвався на протитанковій міні. Поховали воїна в селі Савинці Оржицького району.

Разом з тим у Кобеляках попрощалися з рядовим Живилом Віталієм Миколайовичем. Він народився 20 травня 1977 року, проживав у Кобеляках. 26 вересня внаслідок ракетного обстрілу поблизу населеного пункту Первомайський Харківської області український воїн загинув.

Вічна пам’ять полеглим воїнам. Щирі співчуття близьким та рідним українських захисників.