Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Сьогодні Полтавщина провела в останню дорогу чотирьох воїнів Збройних сил України

Сьогодні Полтавщина провела в останню дорогу чотирьох воїнів Збройних сил України

Військові почесті під час поховання віддавали військовослужбовці територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Полтавщини. Біля Свято-Успенського кафедрального собору попрощалися з двома полеглими воїнами. Чин відспівування звершило духовенство Полтавської єпархії Православної церкви України.

Солдат Захарчук Станіслав Євстафійович народився 27 травня 1988 року. Загинув у бою за нашу Батьківщину 7 жовтня в результаті артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Павлівка Донецької області. Поховали українського захисника у селі Мачухи Полтавського району.

Солдат Тесля Олександр Борисович народився 28 листопада 1988 року. Виконуючи обов’язки військової служби загинув 6 жовтня в районі міста Бахмут Донецької області. Поховали воїна у секторі почесних поховань Затуринського кладовища.

Також мешканці Гадяцької громади сьогодні прощалися з молодшим сержантом Городовенком Анатолієм Анатолійовичем. Він народився 8 червня 1973 року. Під час виконання бойового завдання в Бахмутському районі Донецької області 9 жовтня воїн загинув. Поховали його у Гадячі.

Разом з тим у Кременчуці попрощалися з Молодшим сержантом Черкаським Костянтином Олександровичем, 1995-го року народження. Він помер 10 жовтня від гострої ішемічної хвороби серця. Проживав у Кременчуці, там і пройшло поховання.Вічна пам’ять полеглим воїнам. Щирі співчуття близьким та рідним українських захисників.