Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Помічник міністра оборони України вручив орден дружині Віталія Нетребовського

Помічник міністра оборони України вручив орден дружині Віталія Нетребовського

За вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, активну благодійну і гуманістичну діяльність указом Президента України Нетребовського Віталія Анатолійовича нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 4 грудня цього року (посмертно).

Віталій Анатолійович працював завідувачем неврологічного відділення комунального підприємства “3-я міська клінічна лікарня Полтавської міської ради”, помер від ускладнень, спричинених коронавірусною інфекцією, 10 листопада.

Відзнаку вручив помічник міністра оборони України Андрій Лінніченко дружині Віталія Анатолійовича у приміщенні Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.Під час вручення були присутні військовослужбовці і працівники ТЦК, дві доньки, знайомі, та бойові побратими Віталія. Слова подяки і поваги до Віталія Анатолійовича висловили рідним померлого лікаря.

“Віталій Анатолійович розпочав шлях у медичній галузі у 19 років і продовжив його до останніх днів життя. У 2015 – 2016 роках виконував свій громадянський обов’язок у безпосередній близькості до зони проведення бойових дій на сході України. А з 2017 року очолив неврологічне відділення комунального підприємства “3-я міська клінічна лікарня Полтавської міської ради”. Останні місяці трудової діяльності Віталій Анатолійович самовіддано рятував життя пацієнтів з гострою респіраторною хворобою, спричиненою вірусом SARS-CoV-2. Він завжди був готовий простягнути руку допомоги кожному, хто цього потребував.” Так про його смерть повідомив Департамент охорони здоров’я та соціального розвитку Полтави.

Залишити відповідь