Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Полтавщина розпочала заходи осіннього призову 2021 року на строкову військову службу з брифінгу та інструкторсько-методичного заняття .

Полтавщина розпочала заходи осіннього призову 2021 року на строкову військову службу з брифінгу та інструкторсько-методичного заняття .

Захід проведений сьогодні, 8 вересня, під керівництвом заступника губернатора Полтавської ОДА Євгена Грекова, за участю військового комісара Полтавського ОТЦК та СП полковника Дмитра Губського та запрошених: членів обласної призовної комісії, голів районних (міських) призовних комісій, старших лікарів районних (міських) призовних комісій, військового комісара Полтавського ОМТЦК та СП і начальників районних ТЦК та СП.

Основою тезою заходу було: «На сьогоднішній день нам всім необхідне розуміння, що призов  на строкову військову службу є важливим вкладом у майбутню систему безпеки держави. Отримання громадянами призовного віку первинних військових навичок (відповідної військової спеціальності) під час проходження строкової військової служби сприяє створенню надійного резерву та сприятливих умов для виконання громадянами свого військового конституційного обов’язку по захисту держави.»

Особливістю осіннього призову є те, що, відповідно до нового адміністративно-територіального устрою, на території області створено 10 призовних комісій (у 4 районах та 6 містах обласного значення) для розгляду та прийняття відповідних рішень стосовно направлення чи не направлення громадян призовного віку на строкову службу. До того ж територіальні центри комплектування Полтавщини функціонують згідно нової структури

Рішенням голів районних державних адміністрації (міських голів) при кожному районному (міському) територіальному центрі комплектування та їх відділі на базі відповідних лікувальних закладів створені військово-лікарські комісії. Представлення громадян на районну (міську) призовну комісію організовано за територіальним принципом, у відповідності до нового адміністративно-територіального устрою.

За результатами весняної призовної кампанії 2021 року на для проходження строкової служби було направлено 544 юнаків , планове завдання виконано на 100%.

  • Я дякую керівництву ТЦК за те, що Полтавська область завжди виконує на 100 % завдання, поставлене Міністерством оборони – наголосив у своєму виступі голова обласної призовної комісії Євген Греков.

В жовтні-грудні 2021 року, з урахуванням резерву, до обласного збірного пункту планується відправити 775 чол., для цього викликати на призовні комісії понад 18 тис. призовників.

У ході проведення інструкторсько-методичного заняття були озвучені питання, які потребують вирішення. Зокрема озвучені випадки невиконання деякими новоствореними громадами, керівниками підприємств, органами Національної поліції своїх обов’язків, щодо оповіщення призовників та розшуку і доставки до призовних дільниць юнаків, які намагаються ухилятися від проходження строкової служби.

Під час заходу присутнім було продемонстровані зразки військового обмундирування, яке вже кілька років отримують військовослужбовці строкової служби – черевики, польові костюми, натільна білизна, тощо.

Залишити відповідь